MENÜ

FUTURE CLAN BASZMEEEEEEEEEEEEEEEEG
MIVAAAAAAAAAAAAAN XD

http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/hellfighters/feltolt/Counter-Strike-MSN-Display-Pictures_1.jpg

 

Amik nincsenek rajta:

USP

Glock 18

http://www.glossover.co.uk/blog/wp-content/feltolt/2008/06/glock17.jpg

Deagle

 

 

Clarion 5.56

Galil

http://world.guns.ru/assault/galil-sar.jpg

 

Defusal Kit

By: Eurotiger

 

Tactical Shield

By: EuRoTiGeR

 

Nightvision

 


.:War mapok:.

De_Dust2

newspic

Mióta versenyszerű Counter-Strike létezik, kiirthatatlan kelléke minden egyes versenynek, ligának és netes gyakorlómeccsnek ez a remek, világos tónusú pálya. Az összes többi DE maphoz hasonlóan itt is két bombalerakó található, a terroristák kezdőhelyéhez közelebb eső a B betűjelet kapta. Ezt a legkönnyebb gyors taktikával elfoglalni, valamint a bomba élesítése után megvédeni is könnyebb, mint a nyíltabb, három helyről megközelíthető A-t. Jellemző momentuma, amikor a két csapat AWP-sei egymást próbálják meg kilőni a kör elején, hogy emberelőnyből indulhasson a támadás, illetve a védés.



De_Nuke

newspic

Az egyik legsötétebb textúrákkal rendelkező mapunk, amelyen a történet szerint egy rakétával is felszerelt bázist kell felrobbantania az elszánt rosszfiúknak, de minket nem is ez érdekel. A felső lerakó közvetlenül az alsó fölött van, így frappáns tereléseket lehet véghezvinni, hiszen a kettőt csupán két szellőzőakna választja el. Két létfontosságú területet emelnék ki: az egyik az elosztó, amelyből mindkét bombalerakót azonnal meg lehet rohamozni, innen indul el legtöbbször a támadás. A másik az udvar, ami kedvez a távcsöves fegyverek rajongóinak a nagy távolságok miatt. valamint innen remekül megkerülhető a védő csapat, ha nem összpontosítanak a kinti részekre.



De_Inferno

newspic

A másik nagy közönségkedvenc, szintén világos alapszínű map. Elég változó, hogy melyik oldalon könnyebb rajta játszani egy csapatnak, ami abból adódik, hogy a CT-k agresszív, kinézegetős védései nagyon érzékenyen érinthetik az egy helyen gyülekező támadókat. Viszont egy összeszedettebb, terelgetős taktikát, vagy egy vakítókkal jól ellátott rusht igen komplikált is lehet megfogni a lerakók közötti nagy távolság miatt, mivel a defenzíven védekező CT-kkel való találkozás nélkül is könnyen támadást lehet szimulálni, ezért nem indulnak át egyik lerakóról a másikra olyan hamar a védők.



De_Train

newspic

Egyértelműen a legsötétebb versenypálya, ami az alacsonyabb gamma értékkel játszó játékosoknak komoly hátrány is lehet a sok árnyékos búvóhely miatt. Rengeteg aljas kis sarok, létrák, dobozok; vagonok, amik alól vagy mellől az óvatlanul támadó vagy védő csapatokat sorsdöntő emberhátrányba is lehet taszítani. Szintén egy terelgetős map, ahol a benti, sötétebb lerakót könnyebb támadni és védeni is a két szűk támadási pont miatt, így itt főleg az egyéni bravúrok döntenek el egy kört a pontos gránátozás mellett. A kinti rész már bonyolultabb, ugyanakkor szintén a távolsági lövéseken, valamint a füstökön és vakítókon múlik, hogy melyik oldalra billen a mérleg.



De_Cbble

newspic

Egy harsány közutálatnak örvendő map, ami talán annyiból érthető is, hogy vitathatatlanul a CT-knek kedvez az egész felépítése. Annyira hatalmas az alapterülete, és annyira könnyen védhető mindkét lerakó, hogy vagy komoly tudásbeli fölény, vagy agyafúrt és átgondolt taktikák kellenek ahhoz, hogy a támadó csapat megnyerje az oldalt. Szép világos színek, jól átlátható szerkezet, de mégis pokolian nehéz jól betámadni. Éppen ezért ma már nem jellemző, hogy versenyeken előkerül, nálunk a GPS rendezvénysorozat alkalmazza, de a csapatok több mint fele vétómapként jelölte meg, így nem sok mérkőzést láthattunk ezen.

 

De_Clan1_Mill (De_Cpl_Mill)

newspic

Ahogy a nevéből is látszik, az eredetileg de_clan1_mill néven futó mapot a CPL fejlesztette ki, speciálisan versenyszerű CS-hez. Hogy a játékosoknak csak a lényegre kelljen összpontosítaniuk, nincsenek csicsás látványelemek (no nem mintha egy alapból művészi szépségű játékról beszélnénk), meg kell elégednünk dobozokkal és szögletes, egyszerű formákkal. A lerakók közül a nagyobbikat (1-es) két irányból is be lehet venni, valamint egy egész pályát behálózó csatornarendszer is segítségére válik a terroristáknak. A kisebbik (2-es) lerakóra általában egyetlen védőt helyeznek a védő csapatok, akit a középső részről átmozgó társa segít támadás esetén.

 

 

Szavazás

Szted Szaki Jo Csaj :O?
A-A
Aha
Asztali nézet